Termy dumą Bukowiny Tatrzańskiej

Standard

Miłośnicy aktywnego wypoczynku niezmiennie na obiekty swoich zarówno letnich, jak i zimowych ferii wybierają miejscowości górskie. Bukowina Tatrzańska jest wsią gminną, która mimo swych niewielkich rozmiarów mocno nadrabiając malowniczą okolicą i doskonałymi warunkami przyrodniczymi każdego roku przyciąga tysiące przyjezdnych. Na terenie miejscowości i w jej okolicy znajdują się bowiem nie tylko rozliczne szlaki turystyczne piesze i rowerowe, ale i wiele innych atrakcji, takich, jak na przykład stoki narciarskie, czy ośrodki sportów zimowych, Morskie Oko, Dolina Pięciu Stawów etc. Choć miłośnikom podziwiania natury pogoda nie straszna i zawsze znajdą możliwość aby udać się w trasę, to zdarza się, że bezpieczniej jest schronić się pod dachem. I tutaj doskonałym miejscem będą z pewnością Termy Bukowina.

Ten przepiękny i dysponujący rozlicznymi udogodnieniami ośrodek wypoczynkowy dla całych rodzin pozwoli nam odetchnąć w niepogodę, ale i zaczerpnąć relaksu po kilku godzinach marszu. Termy są miejscem tak doskonale zorganizowanym i dysponującym tak wieloma rozrywkami, ze można tutaj właściwie spędzić cały urlop zupełnie nie wynurzając się z ośrodka. Obiekt ten jest bowiem jednym z największych tego typu obiektów nie tylko w całej Polce, ale w ogóle w tej części Europy. Już sama ilość znajdujących się tu basenów robi na przyjezdnych nie lada wrażenie. Jest ich bowiem aż 20. Temperatura w każdym z nich jest inna i waha się między 28 a 36 stopniami Celsjusza. Nie brakuje niespodzianek zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Najmłodszym oddano do dyspozycji płytkie baseny oraz zjeżdżalnie i inne atrakcje. Ponieważ woda w tutejszych basenów pochodzi z miejscowych odwiertów, cechuje się ona właściwościami leczniczymi. Rozmaite składniki w niej występujące mają nierzadko zbawienny wpływ na organizmy ludzkie. Tutejsze zaplecze noclegowe oferuje natomiast najbardziej luksusowe w całej okolicy noclegi. Bukowina Tatrzańska bowiem dysponuje głównie ośrodkami agroturystycznymi i kwaterami prywatnymi.

Termy Bukowina są zatem nie tylko doskonałym centrum rozrywki dla całych rodzin, ale również doskonałym ośrodkiem wypoczynkowym, świadczącym nie tylko usługo termalne, ale również noclegi, a tutejsze zaplecze gastronomiczne nie odbiega jakością od pozostałych usług świadczonych w Termach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>